top
 
SPORTOVNÍ OBLEČENÍ
OBLEČENÍ PRO VOLNÝ ČASSPODNÍ PRÁDLOREKLAMNÍ ZBOŽÍVÝŠIVKY NA TEXTIL
E-SHOP
 

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE AUDACES

Audaces DigiFlash:

DigiFlash je exkluzivní světově patentovaná technologie. Tento software digitalizuje vzory s použitím digitálních fotografií – digitální fotoaparát, digitalizační stůl nebo jiné zařízení jsou pro jeho práci nezbytně nutné. Zcela odpadá ruční digitalizace - obrovská úspora času a energie.

Možné problémy jako vzdálenost, ohraničení, náhled nebo zakřivení (zkreslení) fotografie lze tímto systémem upravit. S použitím umělé inteligence vytváří software digitální reprodukci automatickým detekováním obrysů a kontrolních bodů.Dalším důležitým znakem je úspora místa, protože systém obsahuje pouze rám připevněný na stěně. Díky jeho flexibilitě může být stočen a uskladněn v pouzdře, což zjednodušuje transport.

 

Hlavní výhodou Audaces Digiflash je preciznost a časová úspora, vzhledem k tomu, že je možné digitalizovat sadu vzorů současně, což zvyšuje produktivitu práce.

 

 

Audaces Pattern design + Marker Making Standard:

Software pro konstrukci střihů, stupňování a polohování. Obsahuje kompletní sadu nástrojů pro tvorbu střihů a také mnoho dalších nástrojů, které splňují rychle se měnící potřeby dnešního oděvnictví.

Optimalizuje své polohovací práce pomocí efektivního automatického polohování.
Vytváří automatická rozvržení pro materiály s pruhy či kostkami a zachovává vazby jednotlivých dílů a licujících čar.audaces

Ukázka prostředí programu


Program je kompatibilní pro většinu automatických cutterů (automatický výřez). Import/export dat šablon z/do široké škály systémů CAD.

 

 

Audaces Jet Ultra Plotter:

Tiskový plotter - inkoustový tisk, spotřeba nižší než 120 W a velmi vysoký výkon a kvalita. Audaces Jet Ultra je světově nejmodernější plotter ve své kategorii.

 

Design, rychlost, preciznost a hospodárnost jsou jeho hlavními kvalitami.

Rychlost tisku je 70m^2/h, šíře tisku je 185 cm.
K dalšímu zvýšení produktivity je možné simultánně připevnit dvě 500-metrové role papíru, z nich jedna patří k doplňkovému vybavení.

 

 

 

 

SPORTOVNÍ OBLEČENÍ

Vyrábíme fotbalové, hokejové a volejbalové dresy, cyklistické trenky, termoprádlo. Šijeme i podle přání zákazníka. Často spolupracujeme s renomovanými firmami jako je Atex, Litex, Vella Náchod, Draps a jiné.

Zajišťujeme kompletní výrobu sportovního oblečení od kvalitního materiálu, přes vlastní tvorbu střihů, nástřihových poloh a šití nejmodernější technologií, za použití poloautomatických strojů s profesionální obsluhou. V další fázi tyto produkty prochází přísnou kontrolou, žehlením a balením, poté hotové výrobky dodáváme přímo k zákazníkovi.

 

OBLEČENÍ PRO VOLNÝ ČAS

Šijeme mikiny, trika, kalhoty, šortky, těhotenské oblečení, dámské šaty a další produkty. Realizujeme zakázky pro firmy jako je Draps, Litex, Ellipse a jiné.

Zajišťujeme kompletní výrobu – materiál, střihy a šití na průmyslových strojích, které zaručují extrémní pružnost švů. Hotové zboží vždy prochází přísnou kontrolou, následuje žehlení, balení a expedice k zákazníkovi.

 

 

TECHNICKÉ ŠITÍ

Dlouholetá výroba a zkušenosti v této oblasti nás řadí mezi špičku na trhu. Profesionální vybavení na GPS strojích zaručuje maximální kvalitu a přesnost zpracování výrobku. Dodržíme 100% technickou specifikaci od zákazníka. Díky rychlosti a efektivnímu řízení výroby šijeme kvalitní a přitom cenově dostupné zboží.

 

 

Zajišťujeme šití popruhů do bezpečnostních přileb, moskytiéry, škrtidla pro vojenské účely, obaly pro vybavení autolékárniček, výrobu propagačních maxislunečníků a mnoho dalších produktů.

 

 

SPODNÍ PRÁDLO

Vyrábíme pánské boxerky, slipy a dámské kalhotky v různých moderních vzorech. Pánské i dámské spodní prádlo šijeme výhradně z kvalitních materiálů – nejčastěji bavlna/modal, který je považován za nejkvalitnější materiál nejen na evropském trhu. Pro svou vysokou kvalitu a pohodlné nošení je toto spodní prádlo velmi žádaným zbožím.

flatlockTechnologie plochých švů je nezbytnou součástí těchto výrobků – výrazně zvyšuje užitnou hodnotu spodního prádla.

 

 

REKLAMNÍ ŠITÍ

Naše firma má letité zkušenosti v oblasti reklamního šití. Podle vašich představ Vám můžeme pomoci vybrat vzor, barevnou kombinaci a materiál pro požadovaný výrobek – zkrátka reklama šitá na míru na základě vaší objednávky.

Výrobky jsou určeny jako reprezentační oblečení pro jakékoli promo-akce a reklamní kampaně, oblečení pro volný čas, management, zaměstnance, sportovce, agentury, maturanty, firmy provádějící reklamní potisk a obchodníky.

Zaručujeme 100% kvalitu použitého materiálu, barev a zpracování ušitého výrobku, včetně vyšívaných firemních log, kvalitního potisku a dalších specifických požadavků v této oblasti výroby.

 

nahoru