O firmě

Jsme zkušeným a silným partnerem

Šití oděvů, technické šití a řezání dílců

Vítáme Vás na oficiálních stránkách společnosti DANELLI s.r.o.

Tato dynamicky se rozvíjející firma s ryze českým kapitálem byla založena již v roce 2002. Vyrábíme oblečení pro sport, volný čas a zabýváme se technickým a reklamním šitím.

Naši zaměstnanci jsou školení profesionálové s dlouholetou praxí, kteří mají příležitost své dovednosti zúročit na nejlepších průmyslových strojích v tomto oboru. Díky tomu dosahujeme maximální kvality a přesnosti výroby.

Jsme rize česká firma, za kvalitu u nás ručíme

V dnešní době se často setkáváme s produkty asijské výroby, naše produkty jsou výhradně vyráběny v České republice – nedaleko města Letovice.
Zakázky realizujeme zásadně z kvalitních materiálů, navíc malonákladová výroba umožňuje originalitu zpracování každého výrobku.

Zakázková sériová textilní výroba

Našimi zákazníky jsou jak tuzemské tak zahraniční firmy. Zajišťujeme kompletní výrobu – materiál, střihy a šití nejmodernější technologií.

Dodržujeme 100% technickou specifikaci od zákazníka. Šijeme pro firmy jako je Bamboolík, Sintex, Drogérie Teta, Van Mort’n a DNB Studio (navrhování a šití dámských i pánských oděvů).

Z našich dlouholetých zkušeností v oboru, jsme schopni produkovat oblečení té nejvyšší kvality pro sport  a volný čas.

Mezi našimi věrnými klienty je značka oblečení Van Mort’n, pro kterou šijeme převážnou část jejich sortimentu. Značky sportovního oblečení vhodného taktéž k běžnému dennímu užití, šitého v malých sériích dle aktuálních módních trendů.

Naše služby:

Řezání

dílců

Šití oblečení

pro volný čas

Sériové

zakázkové šití

Šití

spodního prádla

Skenování

šablon

Výroba

reklamního zboží

Šití sportovního

oblečení

Výroba výšivek

na textil