Zakázková výroba

Navrhneme, nařežeme, ušijeme, dodáme

Sériová výroba, šití oděvů

Firma Danelli se dlouhodobě zabývá výrobou sportovního oblečení, oblečení pro volný čas a spodního prádla. Jsme velmi flexibilní a dokážeme se přizpůsobit většině požadavků našich klientů. I díky tomu máme řadu spokojených zákazníků v České republice i v jiných evropských zemích

V naší dílně máme vlastní kvalitní technické vybavení pro řezání textilií i šití, zkušené šičky i další odborné pracovníky s bohatými zkušenostmi v oboru. Jen tak jsme schopni garantovat vysokou kvalitu výrobků i termín jejich dodání.

Ozvěte se nám a rádi Vám představíme celé naše portfolio výrobků včetně ukázek našich realizovaných zakázek.

Naše produkty

Sportovní oblečení

Oblečení pro volný čas

Spodní prádlo

Reklamní zboží

Transférový tisk, výšivky

Proces výroby:

Navrhneme

Nemáte vlastní požadovaný střih nebo šablonu? Nevadí. Nabídneme Vám některý z našich modelů nebo navrhneme přímo model na míru pro Vás.

Vybereme

Společně vybereme vhodný materiál, barvu a další komponenty – přezky, popruhy atd. Máme zkušenosti s řadou textilních materiálů různých vlastností a pomůžeme Vám zvolit pro daný účel ten nejlepší..

Nařežeme, nastříháme

Na řezacích strojích bullmer, které máme přímo v naší dílně, dodaný materiál rychle, přesně a hlavně bez zbytečnému odpadu nařežeme na jednotlivé střihové dílce.

Vyšijeme

Na většinu výrobků můžeme vytvořit transférový tisk, nebo zajistíme aplikovanou výšivku dle Vašich požadavků a představ v různých provedeních, pro reklamní či firemní značení.

Ušijeme

Tým našich zkušených šiček v Danelli Vám precizně zkompletuje nařezané dílce a další komponenty do finální podoby Vašeho výrobku.

Dodáme

Objednanou zakázku vyexpedujeme a dodáme v předem dohodnutém termínu. Můžete se spolehnout na naši kvalitu, rychlost výroby i přijatelné ceny.

Co umíme:

Naskenujeme střihové dílce

S moderní technologií AUDACES Digiflash Vám naskenujeme a zdigitalizujeme vaše šablony.

ZOBRAZIT VÍCE

Automatické řezání dílců

Dodáme Vám hotové nařezané dílce přesně podle Vašich požadavků. Potřebujeme k tomu pouze papírové šablony.

ZOBRAZIT VÍCE

Ušijeme, vyšijime, vyrobíme

Naše zkušené šičky Vámě precizně zkompletují nařezané dílce a další komponenty do finální podoby Vašeho výrobku.

ZOBRAZIT VÍCE
a

Poptávka zakázkové výroby