Řezání dílců

Automatické řezání, rychle a bez zbytečného odpadu

Automatické multifunkční řezání

Dodáme Vám hotové nařezané dílce přesně podle Vašich požadavků. Potřebujeme k tomu váš materiál + papírové šablony a zbytek již zajistíme my. Nařezat Vám můžeme váš zakoupený materiál a nebo také Váš vlastní vyrobený plošný materiál.

Sektory využití automatického řezání

Letecký průmysl

Lodní průmysl

Pro vojsko, kompozitní

Automobilový průmysl

Polstrovaný nábytek

Textilní průmysl

Výhody automatického řezání

Nechte si nařezat dílce pro svou textilní výrobu u nás. Získáte tím mnoho výhod. Ušetříte si mnoho starostí.

Rychlost a přesnost řezání

Nařezané dílce mají dokonalou přesnost včetně možnosti přesného umístění značek a bodců. Díky inteligentnímu softwaru navíc snadno přeneseme Vaše papírové šablony do elektronické podoby.

Flexibilní využití, úspora

Nařezáním dílců u nás ušetříte Vaše manipulační náklady, náklady na pracovníky i náklady na pořízení, údržbu a provoz manipulační techniky.

Minimální odpady

Zajistíme optimální rozmístění dílců pro maximální využití materiálu s minimem odpadu. Zbavíte se nákladů na likvidaci odpadu vznikajícího při manipulaci i dalších starostí.

Rychlost dodání

Nečekáte s manipulací materiálu až na dodávku metráže, přijdou Vám rovnou hotové dílce a Vy můžete ihned vyrábět. Máme krátké dodací lhůty.

Řežeme na strojích značky bullmer

V naší dílně ve Zboňku u Letovic máme moderní, přesný a výkonný cutter Turbocut bullmer. Známý svou přesností a rychlostí řezání. Zvládne nařezat materiály i s tloušťkou více než 2,5 centimetru. Díky inteligentnímu softwaru navíc snadno přeneseme Vaše papírové šablony do elektronické podoby a zajistíme optimální rozmístění dílců pro maximální využití materiálu s minimem odpadu.

Špičkové technologie bullmer + AUDACES

V Danelli používáme výhradně nejmodernější stroje a technologie od světových výrobců bullmer a AUDACES. Díky CAD softwaru bullmer zvýšíme produktivitu cutteru a ušetříme Vám peníze. S technologií Digiflash AUDACES dokážeme digitalizovat vzory s použitím digitálních fotografií – digitálního fotoaparátu a digitalizačního stolu.

turbocut-danelli-strihani-odevu

Turbocut bullmer

Řezání dílců cutterem
VÍCE O CUTTERU
sablony-odevy-dilce-bullmer

Cut Order Planning

Šablony kompozity, čalounictví, textil
VÍCE O CAD/CAM
audaces-danelli-digiflash

Digiflash AUDACES

Skenování šablon
VÍCE O DIGIFLASH
a

Poptávka řezání dílců